Kādēļ ''Ābelītes''?

Mūsdienīgs projekts

Moderns un mūsdienīgs daudzdzīvokļu māju komplekss bez ierastajām kāpņu telpām, kur katram dzīvoklim ir sava ieeja no ārpuses. Plašas dzīvojamās telpas ar lieliem logiem, kas paver skatu uz teritorijas zaļo zonu.

Pirmā stāva dzīvokļiem ir plaša terase, kur izbaudīt saulainos vasaras rītus, dzerot kafiju. Otrā stāva dzīvokļiem ir balkons ar stiklotām margām, kas vērsts uz zaļo zonu, un no tā paveras skaists panorāmas skats.

Zaļā zona māju ielokā -  tā ir vieta, kur Jūs kopā ar savām atvasēm varēsiet pavadīt brīvo laiku.

Katram dzīvoklim ir pieejama auto stāvvieta zem nojumes, kur Jūsu auto būs drošībā no sniega ziemā un saules vasarā. Kā arī mantu glabātuve lietām, kurām nav vietas dzīvojamās telpās. Pievilcīga un dizainiska mājas fasāde.

Celtniecības tehnoloģija atbilstoši tendencēm

Sia Carling jau gandrīz 10 gadus būvē dažāda veida dzīvojamās mājas Norvēģijā. Mēs vēlamies padalīties ar iegūto pieredzi un uzbūvēt Jums kvalitatīvas, energoefektīvas mājas tepat pie mums, skaistajos Brenguļos.

Tādēļ  taps 3 Skandināvu tipa daudzdzīvokļu mājas. Tās būs labi blīvētas, un dos iespēju dzīvot A klases energoefektīvos dzīvokļos. To pierādīs sertificētu iestāžu aprēķini un veiktais blīvuma tests (Blowdoor tests), ko veiks Sia Būvfizika (Andris Vulāns), visi dati būs pieejami dzīvokļu īpašniekiem.

Mājas tiks būvētas no koka pēc pasīvās mājas tehnoloģijām. Tas iedzīvotājiem dos iespēju ietaupīt uz apkures izmaksām, kas mūsdienās ir visai augstas.

               Māju aukstajā gada periodā apsildīs centrālā gāzes apkure un siltās grīdas visās dzīvokļa telpās.

Lai cilvēks savā mājoklī justos labi gan miegā, gan aktīvajā laikā, ir nepieciešama regulāra svaiga gaisa apmaiņa, un to nodrošināt, vēdinot telpas 24 stundas diennaktī, ir diezgan problemātiski, tādēļ katrā dzīvoklī tiks uzstādītas ventilācijas iekārtas ar siltuma atgūšanu, un katra dzīvokļa iedzīvotāji tās varēs regulēt atbilstoši savām velmēm.

Pārdomāts teritorijas plānojums

             Teritorijas plānojums ir veidots pārdomāti. Zaļā zona ir teritorijas saulainākā daļa, kur atradīsies bērnu rotaļu laukums un soliņi iedzīvotāju ērtībām, tāpēc ar mājām un dzīvžogu zaļā zona tiks nodalīta no automašīnu kustības, radot lielāku drošību un privātumu.

Klusa un harmoniska vietējā apkārtne

Brenguļi ir viena no veiksmīgajām vietām, kur iespējams izbaudīt lauku mieru, neatrodoties tālu no pilsētas. Nepilnas 5 minūtes ar auto, un Jūs jau esat Valmierā. Nevar nepieminēt arī valmieriešu un citu viesu lielo plūsmu uz Brenguļiem vasaras siltajās dienās, lai atpūstos Brenguļu alus darītavas plašajā alus dārzā, kur var baudīt visā Latvijā pazīstamo ''Brenguļu'' dzīvo alu un dažādus našķus ainaviskajā upes ‘’Abuls” krastā. Šī ir brīnišķīga vieta piknikiem un svētku rīkošanai, un tā atrodas 390 metrus  no dzīvojamā  kompleksa “Ābelītes”.

               Makšķerniekiem un dabas mīļotājiem upē “Abuls” būs bezmaksas iespēja izmantot dažas laivas, lai noķertu gardas vakariņas vai vienkārši labi pavadītu brīvo laiku uz ūdens.

                 Arī sporta aktīvistiem nebūs garlaicīgi, jo Brenguļu iedzīvotājiem ir iespēja bez maksas izmantot sporta halli un āra trenužierus.

                Lai izbaudītu kultūras dzīvi, ne vienmēr būs jādodas uz pilsētu, arī Brenguļos notiek dažādi jautri pasākumi, piemēram, lielu aktivitāti iemantojušie tomātu svētki, Lieldienu pasākumi, Jaungada balles, brīvdabas kino u.c.

   Atver logu vasaras naktī un neraizējies par ielas trokšņiem. Šī ir mierpilna un droša vide.

                Par visām iespējām ko piedāvā un nodrošina Beverīnas novada pašvaldība Jūs varat uzzināt apmeklējot viņu mājas lapu www.beverinasnovads.lv. Tur Jūs atradīsies informāciju par pakalpojumie, izglītību, kūltūru un sportu, kā arī citu ļoti noderīgu informāciju saistībā ar Brenguļiem un Beverīnas novadu kopumā.

Informācija par pašvaldību

TIEKAMIES BRENGUĻOS ''ĀBELĪTĒS''