top of page

Ģirts Stablinieks - "Carling" īpašnieks un dzīvojamā kompleksa "Ābelītes" vadītājs

"Sveicināti. Es esmu Ģirts Stablinieks - būvniecības uzņēmuma "Carling" vadītājs, būvniecības projekta "Ābelītes" iniciators un vienkāršs brengulietis, kuram bija sapnis savu iegūto pieredzi Skandināvijā atvest uz savu dzimto pusi. Un soli pa solim man izdodas šo sapni piepildīt! Es esmu priecīgs, ka tuvākajos gados spēšu vairākām ģimenēm Vidzemē nodrošināt iespēju dzīvot mūsdienīgās, kvalitatīvās un ekoloģiskās mājās.

Mūsu komanda jau vairāk kā 15 gadus nodarbojas ar dažādu projektu  būvniecību Norvēģijā - sākot no garāžām līdz pat luksusa villām. un daudzdzīvokļu ēkām. Un pirms trijiem gadiem pieņēmām lēmumu atvērt savu ražotni Latvijā, uzsākot saviem klientiem piedāvāt pašu ražotas koka karkasa mājas. Tad arī radās ideja par dzīvojamo kompleksu "Ābelītes" tepat pie mums - Brenguļos."

Girts-Stablinieks-Carling-Abelites-Brenguli.jpg

SIA Carling

SIA "Carling" savu darbību uzsāka 2012. gadā, sniedzot plaša profila būvniecības pakalpojumus Norvēģijā.

2018. gadā uzņēmums izvirzīja sev jaunas perspektīvas, uzsākot koka karkasa māju ražošanu. Šāds lēmums tika pieņemts, ņemot vērā uzņēmuma izaugsmi un iespējām atvērt savu ražotni Latvijā. Īsi pēc tam pakalpojumu klāsts tika papildināts arī ar metāla konstrukciju montāžu.

Mūsu ražotās koka karkasa mājas atbilst augstākajām Skandināvijas valstu energoefektivitātes un būvniecības kvalitātes prasībām. Mēs lepojamies par savu darbu un vienmēr cenšamies to izpildīt ātrāk un labāk nekā tiek sagaidīts, ko arī novērtē mūsu ilggadīgie sadarbības partneri un klienti. Mēs esam par ilgtspējīgu būvniecību un apmierinātiem klientiem.

Šobrīd uzņēmuma darbība galvenokārt norit Skandināvijas valstīs, bet tuvākajā nākotnē plānojam mūsu pakalpojuma klāsta sniegšanu arī Latvijas tirgum. Zemāk galerijā ir iespējams ieskatīties mūsu paveiktajos darbos. 

Carling-Ingvild Karvatn-2.jpg
IMG_2313.JPEG
WhatsApp Image 2019-05-24 at 09.56.42.jp
Carling-Ingvild Karvatn-3.jpg
IMG_2322.JPEG
Carling-bygg-construction-timber frame h
IMG_20200728_171301.jpg
bottom of page